Robotika

Robotika a automatizace výrobních procesů šetří náklady, eliminuje chyby a pomáhá zvýšit objem výroby.

Japonské roboty Mitsubishi Electric jsou špičkou ve světě robotiky. Díky vyspělým technologiím a vysoké preciznosti splňují náročné standardy a dosahují mimořádnou přesnost, rychlost, bezpečnost na pracovišti při zachování příznivých provozních nákladů. Roboty disponují inteligentními funkcemi pro podporu Průmyslu 4.0.

Automatizace výrobních procesů

Kolaborace a bezpečnost

Nejnovější technologie MELFA Safe Plus poskytuje bezpečnost a kolaboraci na nejvyšší úrovni. Výsledkem je zlepšená produktivita a plynulá kolaborace s člověkem a více roboty.

scara-roboty-triedenie.png

Flexibilní výroba

Roboty jsou jednoduše integrovatelné. Inteligentní funkce FA-IT jsou zárukou bezproblémové individualizace a flexibilní výroby v každém výrobním odvětví. Výrazně nižší náklady a zlepšená produktivita.

Větší rychlost a přesnost výroby

Roboty Mitsubishi Electric na základě učení s využitím více buněk upravují korekci křivek. Dosahují mimořádně vysokou přesnost až na 0,02 mm.

Průmyslové roboty Mitsubishi Electric

robot-mitsubishi-melfa-rv-6-ose.png

Řada RV
Vertikální roboty

Konstruovány pro provádění těžkých operaci s potřebou vysoké přesnosti, spolehlivosti, rychlosti a preciznosti.

robot-scara-mitsubishi-RH-6FH35.png

Řada RH
SCARA roboty

Roboty určené pro vysoce rychlostní horizontální aplikace. Vysoká spolehlivost, dlouhá životnost při zachování nízkých provozních nákladů.

RH-3FHR.jpg

Řada RH
SCARA pro čelní montáž

Extrémně přesné a rychlé roboty kompaktní konstrukce. Vhodné zejména pro stísněné prostory se špatnou dostupností.

RP-5AH_schatten.jpg

Řada RP
Mikromanipulace

Rychlé, kompaktní a přesné roboty vyvinuté speciálně pro mikromanipulaci a montáž malých součástek (smartphony, hodinky, elektronika).

Aplikace

Průmyslová odvětví

Automobilový průmysl

Elektrotechnický průmysl

Strojírenství

Potravinářství

Farmacie

Výrobní podniky

Buďte připraveni na Průmysl 4.0

Roboty Mitsubishi Electric jsou vybaveny inteligentními funkcemi FA-IT, plně připravené na nástup Průmyslu 4.0. Technologie Melfa Safe Plus je klíčem k bezpečné kolaborativní práci s člověkem. Jednoduchá integrace GOT, iQ Platformy, komunikace prostřednictvím CC-Link. Výrazné zjednodušení údržby (předpovídání poruch), informačního managementu ve výrobě.

Návratnost už o pár měsíců

Japonská preciznost je zárukou vysoké kvality, dlouhodobé spolehlivosti a úsporného provozu. Návratnost investice je řádově v měsících od spuštění aplikace při použití menšího robota určeného pro manipulaci, nanášení, skládání, montáž a testování.

Vždy při vypracování návrhu pro vás vypočítáme návratnost řešení.

Pohodlné programování a simulace

V programovacím prostředí RT ToolBox 3 je zprovoznění robota mimořádně jednoduché. Zastřešuje všechny procesy od uvedení do provozu, přes odladění chyb, provoz po logování chyb v provozu a simulaci. Software je kompatibilní se SolidWorks (3D CAD).

Zajistíme kompletní řešení na míru

Na základě Vašich požadavků a specifikaci aplikace navrhneme vhodné řešení včetně výpočtu návratnosti investice.

Zajišťujeme dodání kompletních technologických celků, testování, instalaci zařízení, programování robotů, technickou podporu, záruční a pozáruční servis zahrnující odborné poradenství.

Pro konzultaci Vaší aplikace nás kontaktujte na tel. čísle  +420 777 252 900 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás se svým požadavkem vyplněním kontaktního formuláře.

Na základě poskytnutých údajů Vás kontaktujeme a vypracujeme cenovou nabídku. Poskytneme Vám odborné poradenství při výběru produktů a řešení vhodných pro řešení Vašich problémů.


    Ukázka robotické aplikace

    Průmyslová aplikace robota MELFA RV-2FRL s využitím kamerového systému a senzorů. Kombinací precizních technologii je zaručena vysoká bezpečnost na pracovišti při kolaboraci s člověkem. Výsledkem je zlepšená produktivita a nízká chybovost výroby.