Řešení

Testování a návrh technologií

Navrhneme a otestujeme aplikaci podle Vašich potřeb.

Ať už se jedná o aplikaci testování kvality kamerovými systémy, značení výrobků, komplexní návrh toku a stopování výrobků, montáže, manipulace roboty, selekci, pick and place aplikaci, umíme Vám navrhnout i otestovat edekvántí řešení vhodné pro Vaše konkrétní potřeby.

Kamerové systémy, laser, robotické rameno nebo specifický snímač umíme otestovat u nás na Vašem výrobku nebo po dohodě přímo u Vás v provozu na Vašem zařízení.

 

Komplexní dodávky technologií

Zabezpečíme komplexní dodávku technologií v oblasti sensoriky, řízení, pohonů, značení, testování, v kombinaci s našimi partnery i dodávku celků pro montáž, testování, řízení procesů, tracking, sběr dat/MES, SCADA systémy, od návrhu přes dodávku a instalaci, až po záruční a pozáruční servis.

Náš tým a naše řešení jsou tu pro zvýšení efektivity Vašich procesů a výroby, zlepšenie kvality a bezpečnosti.

 

Implementace systémů a technologií

Kombinací produktů a know-how umíme doporučit a zabezpečit správné řešení v oblasti řízení, pohonů, bezpečnosti, manipulace, značení/trackingu, kontroly a technologického procesu.

Samozřejmostí je selekce optimálního řešení, testování poskytnutých vzorek, testovaní zařízení na Vaší technologii, zápujčky, vizualizace a simulace specifických řešení.

V případě zájmu o komplexní technologické/softwarové řešení, vývoj specifických zařízení, dodávku pohonů s rozvaděči, dodávku systému značení zpětné kontroly (a manipulace) nebo servisní činnosti –  nás neváhejte kontaktovat.