Partneři

Mitsubishi Electric je globální společnost a asijská jednička v průmyslové automatizaci, která je již více než 90 let dodavatelem špičkové technologie, inovací a kvalitních výrobků.

Naše společnost je oficiálním partnerem společnosti Mitsubishi Electric.

DATALOGIC je světovým lídrem a dodavatelem technologií pro identifikaci, značení, testování, sensoriku, měření a bezpečnost. Sme dlouhodobým partnerem spoločnosti DATALOGIC i v oblasti laserového značení, barcode, kamerových (vision) systémů a řešení.

Globální dodavatel špičkových technologií nejen pro plastikársky a gumárenský průmysl – snímačová technika, automatizace, pohony s vysokou technickou úrovní spracování. Je též dodavatelem kompletních skříňových řešení pro techniku pohonů. GEFRAN vyvíjí a dodává nové špičkové řešení jako Sensormate – monitorování zařízení, nebo produkty pro mobilní hydrauliku.

Přední výrobce a globální dodavatel laserových systémů a gravírovacích strojů. Společnost je lídrem v technologických inovacích a experimentech v průmyslovém značení. Firma má tradici ve výrobě laserů více 30 let, působí ve více než 50 zemích. Návrh a celá výroba zařízení probíhá interně ve firmě LASIT na základě dlouholetých zkušeností, což je zárukou vysoké kvality.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás se svým požadavkem vyplněním kontaktního formuláře. Na základě poskytnutých údajů Vás kontaktujeme a vypracujeme cenovou nabídku. Poskytneme Vám odborné poradenství při výběru produktů a řešení vhodných pro řešení Vašich problémů.