Partneři

Mitsubishi Electric je globální společnost a asijská jednička v průmyslové automatizaci, která je již více než 90 let dodavatelem špičkové technologie, inovací a kvalitních výrobků.
Naše společnost je oficiálním partnerem společnosti Mitsubishi Electric.

DATALOGIC je světovým lídrem a dodavatelem technologií pro identifikaci, značení, testování, sensoriku, měření a bezpečnost. Jsme dlouhodobým partnerem spoločnosti DATALOGIC i v oblasti laserového značení, barcode, kamerových (vision) systémů a řešení.

Globální dodavatel špičkových technologií nejen pro plastikársky a gumárenský průmysl – snímačová technika, automatizace, pohony s vysokou technickou úrovní spracování. Je též dodavatelem kompletních skříňových řešení pro techniku pohonů. GEFRAN vyvíjí a dodává nové špičkové řešení jako Sensormate – monitorování zařízení, nebo produkty pro mobilní hydrauliku.

Přední výrobce a globální dodavatel laserových systémů a gravírovacích strojů. Společnost je lídrem v technologických inovacích a experimentech v průmyslovém značení. Firma má tradici ve výrobě laserů více 30 let, působí ve více než 50 zemích. Návrh a celá výroba zařízení probíhá interně ve firmě LASIT na základě dlouholetých zkušeností, což je zárukou vysoké kvality.

Společnost Brother, založená před 100 lety v Nagoji v Japonsku, je více než 50 let aktivní i na evropském trhu.

Nabízí produkty a služby zákazníkům po celém světě, má 17 výrobních závodů a přes 50 prodejních míst v 44 zemích světa.

V České republice působí od roku 1991. V současné době zajišťuje distribuci, marketing, technickou podporu a prodej přes akreditované prodejce.

Aktuální produktová řada zahrnuje především tiskárny, multifunkční zařízení, faxy, skenery, stolní, průmyslové a mobilní tiskárny štítků včetně originálního spotřebního materiálu a příslušenství.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás se svým požadavkem vyplněním kontaktního formuláře. Na základě poskytnutých údajů Vás kontaktujeme a vypracujeme cenovou nabídku. Poskytneme Vám odborné poradenství při výběru produktů a řešení vhodných pro řešení Vašich problémů.