Laserové značení v propagačním sektoru

Při značení předmětů určených na propagaci je požadována vysoká produktivita, univerzálnost laserového značení a značení speciálních dekorací a předmětů.

V současnosti se využívá rozsáhlé technologie tamponového potisku, kterou však laserové značení překonává ve všem a stává se čím dál populárnějším. Dává větší ekonomický smysl.

Úspory

Barvy pro tamponový potisk se musí neustále doplňovat. Nastává tak vysoká spotřeba dodatečného spotřebního materiálu. Zároveň vzniká při značení odpad, který je třeba likvidovat. Vznikají tak velké dodatečné náklady. Laserové značení vydrží značit více než 25 000 hodin bez nutnosti servisního zásahu.

Ekologie

Laserové značení je nejpřijatelnější způsob značení vůči životnímu prostředí. Neprodukuje žádné odpadní materiály, ani nevyužívá žádné chemikálie a nebezpečné látky.

Dynamika dat

Pokročilý software automaticky generuje sériová čísla a sekvence, přičemž plně nechává kontrolu nad dynamikou dat na vás.

Odolnost

Potisk a štítky se poškozují, přičemž časem není text a grafika dobře čitelná. Tato poškození nejsou dobré z hlediska produktivity a image značky. Laserové značení je trvanlivé a nesmazatelné.

Potřebujete více informací?

Vyplňte kontaktní formulář. Odpovíme ještě dnes.


  Integrace a rozhraní​

  Integrace s MES / ERP systémy. Podpora PROFIBUS protokolů, PROFINET a PROFIsafe​

  Průmysl 4.0​

  Interakce s business databázi pro průmysl 4.0​

  Systém vidění​

  Automatické centrování, verifikace a klasifikace 2D kódu, rozpoznávání OCR​

  Laserové systémy​

  Pro každou aplikaci a integraci do produkčních řetězců​

  mopa

  Laserovým zdrojem, který LASIT navrhl právě kvůli své univerzálnosti, je vlákno MOPA. Díky možnosti úpravy doby trvání pulzu je vhodné zejména pro přesné laserové značení lakovaných nebo pochromovaných komponent.

  Campione-promozionale-02

  Laserový systém a příslušenství se liší v závislosti na aplikaci. Od 3 osé hlavy pro laserové značení válcových součástek, jako pera nebo lahve, až po stroje s rotačním stolem oblíbené u zákazníků jak pro svou vysokou produktivitu, tak pro možnost značení různých dílů stejným strojem.

  Thumbs-PenFeeder-ProdottiCustom

  Penfeeder je automatický systém pro laserové značení válcových součástek. Díky patentu na pera se dokáže přizpůsobit různým typům předmětů, což je ideální řešení, když potřebujete reagovat na velké objemy výroby.