Laserové značení v zbrojním průmyslu

Ve vojenském průmyslu je ze zákona vyžadována sledovatelnost a identifikace, pro tento účel se využívá laserové gravírování. Povinností je označení logem a sériovým číslem.

Na hloubkové gravírování a značení povrchu s perfektní výslednou povrchovou úpravou značení se využívají vláknové lasery s variabilním pulsem (MOPA). Proto nacházejí v oblasti zbrořířství široké použití. Díky laserovému gravírování je značení trvalé a ve skvělé kvalitě bez ohledu na materiál. Přesto dosahuje nejlepší výsledky na oceli a hliníku (lakovaném nebo eloxovaném).

Výhody laserového značení v zbrojním průmyslu

Software

Náš software FlyCAD generuje všechny typy kódů a loga pro sledovatelnost, dokonce je importuje do vektorového formátu. Zadavatelé mohou jednoduše zpracovávat různé loga, kódy a rozložení.

MOPA laser

Kromě všech výhod standardního vláknového laseru tato technologie (Mopay) díky úpravám impulsu dosahuje lepší estetiku a kvalitu log a dekorací.

Potřebujete více informací?

Vyplňte kontaktní formulář. Odpovíme ještě dnes.


  Výkonný odsávací systém

  laserove-znacenie-vykonny-odsavaci-system.jpg

  Při laserovém gravírování vzniká prach. Proto musí být zajištěn vhodný filtrační systém. Společnost LASIT tento systém vytvořila interně a upravila na míru na základě více než 30 let zkušeností v laserovém značení.

  Systém vidění pro 2D a OCR kódy

  laserove-znacenie-system-videnia-2d-ocr-kody.jpg

  Specializujeme se na integraci systémů, které kontrolují kvalitu alfanumerických kódů (OCR) nebo dvourozměrných kódů (QR / DMC). Všechny laserové značkovače LASIT mohou být integrovány do jednoho nebo druhého systému, i do obou současně.

  Osa W s motorizovaným koníkem

  laserove-znacenie-os-w-motorizovany-konik.jpg

  Na laserové značení dlouhých a válcových předmětů, jako jsou především pušky, LASIT vyvinul rotační systém s motorizovaným koníkem, který dokáže při otáčení značit těžší předměty.

  Řešení laserového značení pro zbrojní průmysl