Laserové značení nástrojů

Odvětví výroby nástrojů je jedním z prvních, které začalo využívat laserové značení pro značení loga, identifikačních kódů pro sledování výrobků a rozměrových či funkčních dat.

Kvůli funkčnosti nesmí laserové značení odebírat velké množství materiálu z nástroje, má být zároveň dobře viditelné a nehmatatelné, mělo by mít černou, výraznou barvu. Důležitá je zároveň verifikace značení, zejména s rostoucí hodnotou nástrojů.

LASIT se specializuje na značení všech typů nástrojů. Nejčastěji jde o frézy, vrtáky, čepele pro cirkuláry, řezací kotouče, čepele pro pásové pily a jiné.

Společnost LASIT začala první spolupráci s výrobcem ISCAR již v 90. letech. Díky tomu má výrobce laserového značení velké zkušenosti. Z nich těží při tvorbě až 27 různých laserových systémů pro odvětví značení nástrojů. Jsou používány známými výrobci po celém světě.

Potřebujete více informací?

Vyplňte kontaktní formulář. Odpovíme ještě dnes.


  Integrace a rozhraní​

  Integrace s MES / ERP systémy. Podpora PROFIBUS protokolů, PROFINET a PROFIsafe​

  Průmysl 4.0​

  Interakce s business databázi pro průmysl 4.0​

  Systém vidění​

  Automatické centrování, verifikace a klasifikace 2D kódu, rozpoznávání OCR​

  Laserové systémy​

  Pro každou aplikaci a integraci do produkčních řetězců​

  Nejprodávanější laserový značkovač ve své kategorii díky své konkurenceschopné ceně a velké univerzálnosti, pokud jde o laserem označitelné komponenty a integraci.

  Ideální pro ty, kteří chtějí značit laserem 350 nebo více součástek denně s extrémní přesností zajištěnou kvalitními komponenty a robustní konstrukcí.

  Otočný stůl tohoto stroje je ideální pro ty, kteří chtějí laserem označovat součástky podobného tvaru a za chodu stroje zároveň dokládat další, čímž se zdvojnásobuje produktivita.