Laserové značení na fólie a barevné povrchy

V značení fólií a barevných povrchů nahradilo laserové značení standardní způsoby jako sítotisk, používané pri výrobě tzv. Day&Night produktů. Značení laserem značí detaily grafiky dokonale.

Při značení laserem na fólie a barevné povrchy je hloubka, šířka značení a detaily jednoduše regulovatelná. Značení laserem je velmi rychlé, produktivní, zároveň permanentní a má elegantní vzhled.

Laserové značení barevných povrchů

Z fólií, barevných povrchů a podobných materiálů dokáže laserové značení odstranit extrémně tenké vrstvy barvy. Působením paprsku laser odstraní vrstvu materiálu nebo skarbonizuje, čímž se dosáhne požadovaný vzhled nebo změnu barvy. Dokáže vytvořit vysoce kontrastní značení oproti původnímu vzhledu povrchu.

Laserové značení na fólie

Při odstraňování fólií a tenkých povrchů je laserové značení pravidelně přesné, přičemž zanechává hladké okraje bez poškození. Díky extrémní přesnosti je možné značit maximální detaily. Zároveň je efektívnější jako standardní způsoby značení (plotter). Kromě toho je možné laserem řezat několik vrstev fólií současně. Například nosné, lepící a krycí fólie.

Přehrát video
Přehrát video

Day&Night aplikace

Day & Night výrobky se používají v elektronice a automobilovém průmyslu tam, kde je třeba dosáhnout podsvícení. Jde o tlačítka v automobilech, či spotřebičích.

Laserové značení odstraní z původní povrchové úpravy specifické vrstvy materiálu a laku, dokud se nedosáhne požadovaný vzhled nebo barva.

Potřebujete více informací?

Vyplňte kontaktní formulář. Odpovíme ještě dnes.