Laserové značení baterií a kohoutků

Při výrobě sanitárních komponentů a kohoutků se jako při jednom z prvních sektorů začalo využívat laserové značení a gravírování na označení výrobků logy, názvy, přičemž jsou výrobci spokojeni s kvalitou a trvanlivostí značení během celé životnosti výrobků. Díky dlouhodobé spolupráci s výrobci jsou řešení pro tento sektor na vysokém standardu z hlediska produktivity, kvality a výkonu.

Pro dosažení lepšího estetického výsledku, je třeba dosažení bohaté chromatické stupnice a zároveň vyhnutí se odstranění vrstvy chromování (nebo laku, či barvy), kterou jsou výrobky pokryty.

V obou případech je řešením použití laseru s krátkými impulsy, který se nedostane příliš hluboko do povrchu značeného materiálu.

MOPA laser

Lasery MOPA disponují pulzem s trváním od 0.5ns. Jsou ideální pro proces tónování. Jejich síla se přirozeně liší v závislosti na požadované produktivitě.

RotoMark

V sektoru výroby baterií a sanitárních komponentů jsou nejprodávanějším laserovým značením stroje RotoMark. Disponují otočným rotačním stolem, který umožňuje současné nakládání a značení výrobků. Značení tak může probíhat bez přerušování cyklů.

Návrh značení

V případě potřeby značení různých typů komponentů jediným laserovým značícím strojem je nejlepším řešením využití stroje TowerMark.

Potřebujete více informací?

Vyplňte kontaktní formulář. Odpovíme ještě dnes.


  Integrace a rozhraní​

  Integrace s MES / ERP systémy. Podpora PROFIBUS protokolů, PROFINET a PROFIsafe​

  Průmysl 4.0​

  Interakce s business databázi pro průmysl 4.0​

  Systém vidění​

  Automatické centrování, verifikace a klasifikace 2D kódu, rozpoznávání OCR​

  Laserové systémy​

  Pro každou aplikaci a integraci do produkčních řetězců​