Andon

Balík technologií Andon umožňuje snadnou vizualizaci informací získaných z výroby prostřednictvím webového prohlížeče a panelů GOT2000. Informace a podrobněji vizualizace je možné sdílet mezi výrobou a kancelářemi.

Vizualizace

Systém Andon vizualizuje informace (status výroby, alarmy), které jsou sklizeny z výrobních zařízení. Informace jsou sdíleny mezi pracovníky, manažerem a personálem údržby.

Grafická vizualizace výroby

Stav výroby více produktů je zobrazen v seznamu a grafu zobrazujícím vývoj. Vizualizace plánu výroby a aktuálního objemu výroby umožňuje zachytit problémy okamžitě při vzniku.

Šablony pro vizualizaci

Andon obsahuje předpřipravené šablony pro nejčastěji využívané vizualizace. Ve výrobě jsou typické DANDORI vizualizace a obrazovka stavů poruch.

Výrobní plán

Specializovaný nástroj Content Publisher umožňuje nastavení a změnu zobrazených vizualizací bez nutnosti programování a pokročilých dovedností systémů Andon.

 

Údržba na dálku

Stav výroby a metody pro odstranění problémů mohou být zobrazeny na počítačích v kanceláři, nebo na tabletu ve vzdálené lokalitě.

Monitorování zařízení

Informace z výroby jsou ukládány do databáze Andon DB v reálném čase a zároveň zobrazeny na obrazovce Andon. Data jsou odeslány i do GOT panelů.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás se svým požadavkem vyplněním kontaktního formuláře.

Na základě poskytnutých údajů Vás kontaktujeme a vypracujeme cenovou nabídku. Poskytneme Vám odborné poradenství při výběru produktů a řešení vhodných pro řešení Vašich problémů.